Setkání po pěti letech

1. září 2012 v 0:30 | Víla |  Trápení a radosti všedních dnů
Když se dozvíte, že dva lidi z vaší bývalé třídy už byli na léčení. Drogy. Když vidíte bývalou nejlepší kamarádku, jak zfetovaná pervitinem pouze sedí a bezduše se směje. Piča. Když se bavíte jen se třemi dalšími lidmi, které jste přesně otipovali předtím. Jedna, se kterou se vídáte pořád, protože s ní se nejlíp pije. Druhá, která byla na základce stejně "out" jako vy, protože jste byly hnusné od akné a navíc chytré. Teď jste jediné, které nebydlí s rodiči. Třetí je ten, který vám na Masters dlužil pivo, tak vám ho teď vrátil. A taky je to ten, s jehož o dvacet let starším kamarádem máte líbací fotky, které je zakázáno zeřejnit. Děvka. Když jako hudbu pustí hiphopové sračky a vy máte chuť jít hlavou mlátit do zdi. Když je na záchod fronta, protože se tam slečna půl hodiny líčí. Když se dvě holky baví o tom, jak silné měly kontrakce při porodu. Zrovna ty největší ochlastky. Když se pivo nedá pít, protože je to voda. Když účast ze šedesáti lidí slíbí přes třicet a dojede vás necelých dvacet. Když v celém ročníku jsou jen tři metalisti. Když máte sebevědomí v závratných výškách, protože ty, co byly na základce hvězdy, teď dělají uklízečky, aby si přivydělaly, zatímco jsou na mateřské. Když ti, co měli plnou hubu keců, vůbec nedorazí. Když si připadáte konečně krásná. Přirozeně. Když na tom vlastně není nic divného, když ti ostatní jsou zfetovaní. Když pochopíte, proč jste nesnášeli tu uřvanou děvku. Když dva nejkrásnější kluci nedojdou. Když jeden už bydlí v Americe, a další tři se tam podívali. Když vám ostatní chválí dlouhé vlasy. Když jste vždycky byli krátkovlasá blondýnka a najednou jste totiž dlouhovlasá černo/hnědovláska. Když záchody vypadají jako v největším pajzlu. Když je všechno v prdeli. Když přijdete domů a chce se vám z toho všeho brečet. Když nechápete, jak jste mohli přežít devět let ve společnosti imbecilů a přežít to ve zdraví.

Když zažijete tohle, tak jste asi byli na párty pořádané k příležitosti pěti let od ukončení základní školní docházky s naší třídou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anitta Anitta | Web | 1. září 2012 v 14:12 | Reagovat

Jako bys ten článek psala o mně :-(. Jedinej s kým se teď ze základky vídám je kámoška, která byla stejně out jako já. Ti největší "borci", který mi nedokázali říct jinak než "držko", teď skončili na učilištích (nejlépe zámečníci). A když teď  
vidím fotky ostatních holek ze třídy a pak se podívám na sebe, říkám si, že to snad ani není možný. Občas si připadám jako Miss World..

2 Víla Víla | Web | 1. září 2012 v 19:02 | Reagovat

[1]: Přesně tak. Je to krásný pocit zadostiučinění :D

3 Antarra Antarra | Web | 18. října 2012 v 13:42 | Reagovat

Na setkání třídy ze zš a sš jsem nikdy nebyla a ani nebudu, i když mě zvali. Byla jsem vždycky out tak co bych tam proboha dělala. A drtivá většina toho co píšeš je stejně pravda. Chodím na VŠ, vydělávám fakt slušný prachy (i když se dost dřu) a co jsou ostatní? Někteří mají maturitu, někteří šli rovnou makat za minimální mzdu. Někteří začali hulit a brát. Spousta holek jsou svobodné matky. Některým věčné téma o tom kdo byl kde kdy s kým chlastat a co všechno poblil vydrží opravdu věčně, jenže teď, když už jim není 16 to prostě už není moc "cool". Umím si představit, že třetina těch lidí co mnou na zš pohrdala a byli tak skvělí stejně dost dobře skončí jako bezďáci a feťáci. Asi se máme fakt nejlíp. In(teligentní)Out.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama